§

Bretki

Bretka służąca do nawijania tkanin, dzianin, firan i innych materiałów krawieckich wykonana została z tektury o strukturze plastra miodu.

Ta tektura charakteryzuje się lekkością i bardzo dużą sztywnością dzięki czemu jest bardzo poręczna i funkcjonalna. W przeciwieństwie do wykonanych ze zwykłej tektury falistej nie łamie się podczas użytkowania.

Wycięta formatka jest z każdej strony oklejona papierem kraft, który oprócz estetyki produktu powoduje, że materiał się nie strzępi, a użytkownik nie kaleczy o ostre powierzchnie tektury.

Najczęściej używanym rozmiarem jest 800x190x20 mm, ale bez problemów wycenimy i wykonamy produkt, który będzie posiadał inne, dostosowane do Twoich potrzeb towary.

Najmniejsza ilość, którą wykonujemy na jedno zamówienie to 100 szt. Wysyłamy to kurierem w dwóch lekkich pudłach o maksymalnych wymiarach do 800x400x500 mm. Czas realizacji zamówienia to zazwyczaj 6-12 dni, ale bywają sytuacje wyjątkowe spowodowane trudnościami w zdobyciu materiałów i wtedy ustalamy indywidualny termin dostawy.

Zapytaj także o inne wymiary – wycenimy dla Ciebie indywidualnie.