bretki

Bretka z tektury „plaster miodu” przeznaczona jest do nawijania tkanin. Zabezpieczamy ją okleiną z papieru kraft, a dzięki temu jest lekka i sztywna.

bretka - plaster miodu

Ta tektura charakteryzuje się lekkością i bardzo dużą sztywnością dzięki czemu jest bardzo poręczna i funkcjonalna. W przeciwieństwie do wykonanych ze zwykłej tektury falistej nie łamie się podczas użytkowania.

Wycięta formatkę każdej strony oklejamy papierem kraft, który oprócz estetyki produktu powoduje, że materiał się nie strzępi, a użytkownik nie kaleczy o ostre powierzchnie tektury.

Najczęściej produkujemy bretki o wymiarach 800x190x20 mm. Wycenimy i wykonamy produkty o innych rozmiarach. Zapytaj o produkt zgodny z Twoimi potrzebami.

bretka do nawijania tkanin

Najmniejsza ilość, którą wykonujemy na jedno zamówienie to 100 szt. Wówczas bretki wysyłamy to kurierem w dwóch lekkich pudłach o maksymalnych wymiarach do 800x400x500 mm. Czas realizacji zamówienia to zazwyczaj 6-12 dni, ale bywają sytuacje wyjątkowe spowodowane trudnościami w zdobyciu materiałów i wtedy ustalamy indywidualny termin dostawy.
Przy wiekszych ilościach bretki dostarczamy na palecie w osobnej dostawie kurierskiej.

Zapytaj naszego Eksperta także o inne wymiary – wycenimy dla Ciebie indywidualnie.