Xeromatic - franczyzodawca

Franczyza Xeromatic

Xeromatic to sieć agencji reklamowych, która działa na terenie całego kraju i posiada ponad 13-letnie doświadczenie w branży. Jeśli kiedykolwiek myślałeś/aś o założeniu swojego własnego biznesu związanego z reklamą to partnerstwo z nimi jest idealnym rozwiązaniem.

Współpracując z nimi, otrzymujemy pełne wsparcie techniczne oraz pełne zaplecze ludzkie, dzięki któremu nie musimy martwić się zatrudnianiem ludzi czy zakupem drogiego sprzętu. 

Na czym możemy zarabiać?

 • Wydruki poligraficzne
 • Projekty graficzne
 • Działania agencji reklamowej w internecie (strony www, pozycjonowanie stron, sklepy e-commerce)

Jak wygląda model współpracy?

Podczas współpracy Xeromatic nie pobiera żadnej prowizji, a 100% kwoty sprzedaży trafia właśnie do Ciebie! Dodatkowo nie musisz posiadać lokalu, wystarczy ci komputer z dostępem do internetu, dużo chęci do pracy oraz kreatywność, która pozwoli tworzyć ci niesamowite projekty! W razie jakichkolwiek problemów 24h/7 dni masz dostęp do pełnego wsparcia, dzięki któremu możesz zasięgnąć porady na każdy temat, który pojawi się podczas współpracy.

Co potrzeba, aby rozpocząć współpracę?

Na samym początku zaczynamy od aspektów prawnych. Musisz mieć założoną własną działalność oraz tak jak wspominaliśmy wyżej komputer z dostępem do internetu. Teraz przechodzimy do aspektów finansowych.

 1. Przyłączenie do sieci 15 tys. zł + VAT
 2. Miesięczny abonament 399 zł + VAT

Na samym wstępie współpracy otrzymujemy także pakiet startowy, dzięki czemu jesteśmy w pełni gotowi pod kątem merytorycznym oraz technicznym na rozpoczęcie takiej działalności. W skład takiego pakietu wchodzą takie rzeczy jak:

 • szkolenie wdrożeniowe
 • szkolenie z obsługi serwerów FTP
 • szkolenie z programu Corel Draw X4
 • szkolenie z menadżerem sprzedaży, dzięki któremu będziesz mógł/a ingerować wysokie zyski
 • wizytówki partnerskie oraz folder reklamowy
 • dedykowany adres e-mail i kontakt do Partnera na stronie/platformie www
 • projekty szablonów/podkładów reklamowych, banerów i przykładowe wzory umów z Klientami.

Zastanawiasz się jak rozpocząć współpracę z nami?

To bardzo proste, możesz skorzystać z kanałów dotarcia do nas jak np. E-mail, rozmowa telefoniczna czy spotkanie biznesowe, podczas których omówimy wszelkie szczegóły oraz inne kwestie, które jeszcze lepiej pozwolą ci zrozumieć owy model biznesowy. Następnym krokiem będzie podpisanie umowy partnerskiej, po czym rozpoczniesz swoje szkolenia i zaczniesz prowadzić swój własny biznes.

O franczyzie Xeromatic

Zobacz jak niewiele potrzebujesz, by mieć własną agencję reklamową.
Ja jestem franczyzobiorcą!
Zobacz jak to zrobiłem.


Pisali o nas:

Artykuł z dnia 05.09.2020r.: Był wysiłek, są efekty – Franchising.pl – franczyza, pomysł na własny biznes

Cytat:
„– Przede wszystkim jestem aktywny. Stawiam sobie za cel złożenie każdego dnia jakiejś konkretnej liczby ofert, nawiązania nowych kontaktów, poinformowania wcześniej poznane osoby o nowej działalności. Rozmawiając z ludźmi sprawdzam, jakie mają potrzeby i proszę, żeby polecili moje usługi innym – mówi Włodzimierz Przybylski. – Staram się szukać klientów zainteresowanych wydrukowaniem czegoś, wykonaniem strony internetowej bądź jej pozycjonowaniem, zbudowaniem sklepu internetowego, prowadzeniem profili w mediach społecznościowych, kompleksowymi kampaniami marketingowymi – dodaje.”

Artykuł z dnia 06.08.2021r.: Od wina do reklamy – Franchising.pl – franczyza, pomysł na własny biznes

Cytat:
„– Gdybym miał dzisiaj jeszcze raz podjąć decyzję, czy w to wchodzę, zrobiłbym to bez wahania – mówi Włodzimierz Przybylski.”

Artykuł z dnia 19.09.2021r.: Własny biznes oparty o system franczyzy – Agencja Druku i Reklamy ALFABET (alfabetreklamy.pl)

Cytat:
„Dużym atutem i plusem w przypadku współpracy z Xeromatic jest wolność. Swój biznes możemy prowadzić z każdego miejsca na ziemi oraz pracować ile tylko chcemy”