kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne są prawdziwym klasykiem w świecie kalendarzy. Cieszą się uznaniem ze względu na duże możliwości reklamowe i niską cenę. Proponowany przez nas kalendarz ma przejrzyste i nowoczesne kalendarium, zarówno w wersji pionowej, jak i poziomej.

Ogólne:

Kalendarze ścienne listwowane, to jeden arkusz papieru (170 g lub 250 g), oprawiony w dwie metalowe listwy. Oprawa może być zarówno po długim, jak i krótszym boku – niezależnie od formatu kalendarza.

Zdjęcia:

Kalendarze ścienne przez nas projektowane i drukowane umożliwiają użycie Twoich zdjęć, lub naszych, pochodzących za każdym razem z legalnych źródeł z prawami autorskimi do wykorzystania w tego typu produkcjach. Sam decydujesz, jakiej fotografii użyjemy.

Kalendaria:

Pod opisem zamieściliśmy do pobrania minimalistyczne, przejrzyste i czytelne kalendaria. W wersji pionowej – z lewej strony kalendarza. W wersji pionowej – na dole projektu. Kolorem czerwonym zaznaczone są niedziele i święta.
Oprócz profesjonalnych kalendariów przygotowanych przez naszych projektantów, oferujemy możliwość wgrania własnego projektu kalendariów.

Listwy:

Metalowe, w trzech kolorach: białym, czarnym i srebrnym. Na każdej listwie jest trójkątna zawieszka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *