§

Kasetony reklamowe

W ramach działań związanych z tworzeniem reklamy wizualnej wykonujemy kompleksową usługę dostarczenia kasetonów reklamowych.

Kompleksowa sługa ta składa się z:

Budowa kasetonu:

Jeśli konstrukcja nie ma być montowana plecami do płaskiej powierzchni (np. jeśli za plecami kasetonu jest przeszklona witryna lub pusta powierzchnia), wówczas sugerujemy za dopłatą zastosować grubszą płytę na plecach kasetonu z czarną powierzchnią na zewnątrz, która nie będzie od tyłu przepuszczać światła.


Opcje dodatkowe:


Pobór mocy:

Moduły o numerze 5050 są pośrednim rozwiązaniem zarówno jeśli chodzi o pobór mocy, żywotność (gwarancja 24 miesiące) oraz jasność świecenia, natomiast moduły soczewkowe to dodatkowo stabilizowane moduły o większym kącie świecenia (170 stopni) przez co jest ich mniej na danej powierzchni przy mniejszym poborze mocy na moduł oraz zwiększonej jasności świecenia (o ok. 50% więcej oddawanego światła), dodatkowo mają wydłużony przewidywany czas pracy (gwarancja 36 miesięcy). Moduły POWER LED są dwa razy mocniejsze niż moduły soczewkowe (bardzo jasne) przy nieznacznie większym poborze mocy.