§

Social media marketing

Social media marketing jest zakresem działań marketingowych, które mają na celu generowanie ruchu na stronie przy wykorzystaniu mediów społecznościowych. To działania przy wykorzystaniu możliwości serwisów takich jak chociażby Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Linkedin czy YouTube.

Umiejętne wykorzystanie tych narzędzi to bardzo skuteczna droga do:
– dotarcia do nowych klientów z naszej grupy docelowej;
– utrzymanie i budowa relacji z istniejącymi klientami;
– skuteczna budowa świadomości marki.

Są to działania czasochłonne, wymagające umiejętności i profesjonalizmu. Nie zawsze znajdziesz na to czas i możliwości we własnym zespole. Zleć to profesjonalistom!

Zobacz nasze pakiety przygotowane dla Ciebie:

photo

Pakiet startowy

Pakiet służy założeniu profili w mediach społecznościowych, ich konfiguracji i przygotowaniu do pracy. W przypadku istniejących ustawień służy uporządkowaniu i optymalizacji kont i ich dotychczasowych wpisów i historii. Dotyczy: Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Linkedin ,YouTube. Istnieje możliwość ustalenia innych opcji. Koszt 199,00 zł netto.
photo

Pakiet podstawowy

Pakiet zawiera podstawową obsługę istniejących mediów. Zapewnia ciągły ruch tj. cotygodniowe wpisy, szybką reakcje na komunikację z klientem, powoduje, że firma i marka funkcjonuje w social media. Dotyczy: Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Linkedin ,YouTube. Istnieje możliwość ustalenia innych opcji. Koszt 199,00 zł netto.
photo

Pakiet rozbudowany

Pakiet ten zawiera oprócz systematycznej obsługi istniejących mediów prowadzenie profesjonalnych, uzgadnianych z Tobą akcji, wydarzeń, promocji itp. działań. Zapewnia częsty kontakt z Twoim klientem i wykazuje dużą aktywność w zdobywaniu nowych klientów. Dotyczy: Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Linkedin ,YouTube. Istnieje możliwość ustalenia innych opcji. Koszt 499,00 zł netto.
photo

Pakiet profesjonalny

Pakiet zawiera oprócz działań społecznościowych włączenie do oręża profesjonalnych narzędzi tj.: linki sponsorowane Adwords, reklama banerowa po zainteresowaniach, remarketing i reklamę na Gmailu Budżet w ramach pobranej opłaty. Dotyczy: Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Linkedin ,YouTube. Istnieje możliwość ustalenia innych opcji. Koszt 999,00 zł netto.
photo

Pakiet indywidualny

To dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb pakiet, który zapewni Ci skupienie da interesujących Cię wartościach, indywidualnych celach, nietuzinkowych potrzebach. To narzędzie, które zbudujemy razem. Dotyczy: Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Linkedin ,YouTube i inne media, które zostaną wybrane. Koszt do ustalenia.
photo

Pakiet reklamowy

Pakiet skupia się na tym by sprzedawać i reklamować Twoje produkty i usługi. Zawiera oprócz profesjonalnych działań społecznościowych linki sponsorowane Adwords, reklama banerowa po zainteresowaniach, remarketing i reklamę na Gmailu Budżet w ramach pobranej opłaty. Dotyczy: Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Linkedin ,YouTube. Istnieje możliwość ustalenia innych opcji. Koszt do ustalenia.